Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 20.2.
Oldřich
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

Vybraný autor
j.f.julian
(muž)
Stálý
Na Totemu: 47452x
Napsat zprávu

Se svolením jfj, tuto stránku obhospodařuje analfagot... Nezapomeňte obrátit stranu, ty důležité jsou tam! Udržuji jen pár básní, ty, co mají nejmenší čtenost mažu, vylepšuji a najdete je v trilogii DUŠE SEBEVRAHŮ, zatím nevydané. POZOR NEW!!! Nepřihlášené hejtry ani hajtry nečtu vůbec, když nezvládnete jednoduchý úkon, tak mi k poezii stejně nemáte co říci... jfj

 Příspěvky autora 
 Kolekce autora 
 Poznámky autora 
 Autor doporučuje 
 Autor si uložil 
 Ostatní doporučují 
 Ostatní si uložili 
 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 20.2. > https:
//youtu.be/dd91d7OTOyY


a co vy odbornici a věhlasní kritici říkáte na tenhle kousek??
jak verše, tak přednes!!!
připojte své zasvěcené komenty!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 19.2. > Dívám se na Popel od Fráni Šrámka... Peis, Vlasta Fabiánová atd, už jsem zapomněl jména těch slavných, už jsem také stár...
Píčou bych Bohuňu nenazval, je to buď hloupá puberťačka nebo stará panna, která se zbláznila z inkontinence, chlamídií ap., ta mi nestojí ani za pozdrav, jak říkáš HH, zdar, musím se opét naladit na Šrámka... třeba z toho něco kápne...
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 19.2. > Sice tu nikdo nezmiňuje mé jméno, avšak cítím, že se mi tato kauza lascivní tety Bohuňy, Inky, Zkoušky, Mystikuse a dalších nicků potrefeného shemale dotýká.
I proto, že budu kandidovat do Senátu ČR, buďme shovívaví a zachovejme slušnost, kterou ta jedubaba nikdy zachovat neuměla, ba, co hůř, neměla to ani v úmyslu! Jediné co ji vedlo k sprostotám bylo ublížit autorům a Totemu, protože zde nebyla nikdy vítána pro výše zmíněné důvody. Sama se tedy vyřadila z kolektivu umělců a trestný čin, který spáchala byl jen završením její stupidity zde.
Napíšu jí báseň na rozloučenou, patrně v dikci svého staršího bratra poety Fráni Šrámka, až mi to časově vyjde.
Bude-li tedy dále trolit z vězení, musí se připravit na jednoznačnou odpověď na které panuje všeobevná shoda, tedy HH - (hejty hajtry).
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 18.2. > 1 helen> máš recht, ona to byla špindíra od pohledu!
U příspěvku:Kýč
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Nedalo mi to a dobře jsem udělal!
Jsem překvapen, že nečteš klasiky, prozože to řemeslo v současných básních těžko najdeš.
1 jediná chyba-mizí MI v dálce, vynechej MI, je tam navíc (metrum) a čtenář chápe i tak. Jinak opět jako předtím, PROBOHA, NIC NEMĚŇ!!
Vidím, že Zkouška- tentokrát je tu za ženu, na tebe dělá chytrou. Bohužel používá zřejmě opsanou stále stejnou frázi, takže nanic.
Zeandrichovi se zase nelíbí absolutismy ap, to se nezmění musí číst Soukupa a ne poezii, průměrnost mu vyhovuje, jenže to nikam neposunuje a není v ní vášeň, takže prd.
Až budu mít čas, přelouskám tvé další, zaujalo mě to... j.
U příspěvku:Na Valentýna
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > četl jsem znovu a úplně cajk! Bohuna či Zkouška=1 osoba, ona když v básni změníš rytmus, tak je zoufalá, je zvyklá na jednoduvhé rýmovačky s prostým metrem (metrum), takže tohle je nad její síly... to jen na vysvětlení. Já to přečetl hladce a je jasné, že takovou báseň, která má nejednoduchý rytmus, ale především větší hloubku musíš číst vícekrát, ale říkej to Otylé Bohuně... a výraz - by mu řekla je super, prostě super, ale jen pro toho, kdo rozumí verši a melodii, kdo si nemusí počítat slabiky. Vím, že není vyloženě tvůj, ale já oceňuji ten cit na místě kam opravdu patří a přitom pozvedává poetičnost. Hned by-to by napsal každý trotl! já jsem si tu báseň uložil za 1 - je skvělá 2-patrně jako ukázku komentu, který je zcela mimo a bude aspirovat na BLBA měsíce. Máš ZATÍM alespoň štěstí, že ti nenadává, ale to se po dnešku asi změní, sorry, nelze mlčet když někdo znásilňuje talent!
U příspěvku:Na Valentýna
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > zdar, kucí ze základky mě upozornili, že byla řeč o mně...
Proboha, neposlouchej ty plky rádobyzasvěcený blizny která nic neumí. Vůbec se neomlouvej za své verše, NIKDY, a v tomto případě nic neměň, je to cajk.
Udělej si obrázek u HLÍNY ANALFAGOTA, co ta zmatená Tonda pod nickem Poslední Inka napsala a zvaž sám, zda-li báseň např. někde drhne ap. U mých to píše furt, ale nechci se vnucovat. Vydrž, neomlouvej se za jazyk, tvar ani použitá slova, neříkám neposlouchej kritiku, ale právě tady poznáš kdo a proč tě krizizuje! Tedy jen ze žárlivosti a zášti, v podstatě právě kritika neumětelů je potvrzením tvé správné cesty, zdar jar
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Pod rouškou alkaholu vymyslel anál nové slovo a oslovení — BOHUŇKA, BOHUŇKO. Ten chlapec má talent! Dneska máš Bohuňko success, viď, předpokládám, že sis stříkla do trenýrek?!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Vím Bohuno, že si doma píšeš verše a protože všechny okolo jen urážíš, tak je dost složité se pak prezentovat i kdyby sis vymyslela další nicky, nejen Zkoušku nebo Poslední Inku. Blbý je, že nechápeš proč...!!!
Protože jsi arogantní sprostý trotl! Není v tobě kousek pokory, takže i kdybys psala jako Bůh (rozuměj - Já) tak se s přízní nepotkáš. Proto rada zkušeného zní - dokud nezapracuješ na sobě nech to v šupleti, třeba až tě život pořádně křísne...
p. s. pokora není to, že budeš všechny chválit a dávat tipy pozitivním píčovinám, to je trapný Sluníčkářství, POKORA JE V TOM, ŽE SI UVĚDOMUJEŠ VLASTNÍ NEDOKONALOST, neb dokonalý je tu jen análka, vlastní sestra řiťáka, pa puso. (a ty, servíro, máš-li tu drzost a odvahu, tak nalij básníkovi!)
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > zkouško bohuno připomínáš mi nesoudné dementy ze Superstar
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 16.2. > 1 helen> helenko, tak nějak to bude, truhla si moc nevěří, zastydlá dětinskost, úzkostný psychopat s prckem a se scvrklym šourkem, patrně obřezaný ve vyšším věku, BON!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 16.2. > analfagot> BON
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 16.2. > analfagot> ten pičus neví ani jestli je chlap nebo žena, dokud nám neodpoví na všechny dotazy tak se s ním vůbec nezdržuj, ať kecá co chce, na idoota, my, kteří tvoříme, nemáme čas!
co zítra, hany??
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 14.2. > NATVRDLÉ HOLÁTKO, VIDIM ŽE TI TO NEDOKLAPLO, JAKO VŽDY!!
ANÁL I CELÝ TOTEM ČEKÁME ŽE TO SMAŽEŠ A OMLUVÍŠ SE!
U příspěvku:Havran
j.f.julian (Stálý) - 14.2. > ok, já bych změnil pominuly-rozplynuly...
U příspěvku:Na Valentýna
j.f.julian (Stálý) - 14.2. > oceňuju rýmy a vlastně vše, povedené to máš.
U příspěvku:Živí
j.f.julian (Stálý) - 14.2. > pěkný
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 13.2. > to už ta Bohuna přehání, ale říká se-kdo lže ten krade, tak se tomu nedivím. Dílo je famózní a je jasné, že trotl ho nedá...
U příspěvku:Mrholení
j.f.julian (Stálý) - 12.2. >
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 11.2. > ty musíš vědět, ty vyteklá ropucho, že tohle je válka!
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 11.2. > kecy a ostýchavosť nejsou namístě
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 11.2. > říkal Lasica
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 9.2. > 1 helen> To říkám už léta, nikdy neodpověděla, jí evidentně sexuálně vzrušuje jen trolit, ona o odpověď ani otázky nestojí, prostě psychotička, nevyzrálá hysterická pubescentka, nemá cenu to řešit.
GRATULUJI jí k debilovi, nic to však nepomohlo...
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 9.2. > 1 helen> To říkám už léta, nikdy neodpověděla, jí evidentně sexuálně vzrušuje jen trolit, ona o odpověď ani otázky nestojí, prostě psychotička, nevyzrálá hysterická pubescentka, nemá cenu to řešit.
GRATULUJI jí k debilovi, nic to však nepomohlo...
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 9.2. > čtenář> a ty to proto dokola a dokola čteš, viď?
že tě huba nebolí, trapná jsi spíš ty, ale plkej, kecej, stejně budeš číst! Abych radši zvýšil tisk mé knihy...
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 9.2. > čtenář> hloupoučká, nejsme všichni jako ty, já nemám zapotřebí se vydávat za někoho jiného! a víš proč? protože tvořím, na rozdíl od hnid, které nic neumí a jen trolí!
Věnuj se tomu kdo tě bodá a nepleť se do dialogu dvou dospělých autorů, je to trapné a nic nám to nepřináší, slovy Zkoušky-nepřispívá to našemu čtení! už nevotravuj, budem až pozítří, nejdřív...
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 9.2. > čtenář> e vidět, že jsi inteligent a na to já prostě nemám, omlouvám se, že v tomto geniálním dialogu nebudu pokračovat!
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 9.2. > Anále ještě něco, já jsem dnes v noci objevil pro sebe tuhle kapelu. Připomíná mi to mládí a taky Raveonettes, dávám jen ukázku...

https://youtu.be/pZ31pyTZdh0?list=WL --- https://youtu.be/pQEYSptbXh4 --- https://youtu.be/pQEYSptbXh4?list=WL --- https://youtu.be/tLqfkSTtEAI?list=WL --- https://youtu.be/ZjHNKA-Dq2U?list=WL ---- https://youtu.be/1D8aKqhkhfI ---- https://youtu.be/xtaxpCCKFy0 ---
U příspěvku:MÁ KREV
j.f.julian (Stálý) - 9.2. > analfagot> díky brácho, potěšíls mě, ano zítra to zahučí, mám obrovský dluh vůči alkoholu, 14 dní makam na sucho, vrozená zodpovědnost se tomu říká... často mi komplikovala život...
Za 10 let bych se asi posunul, možná bych konečně dosáhl na umění "svých" básníků, ale to už nikdo nikdy nezjistí.
Měl jsem asi překonat lenost a začít psát ve 20 letech a ne ve 40... kdo ví, v knize to popisuju tak, že všechno v životě je jak má být, že Wolker ajp (možná jsem teď vymyslel novou vlastní zkratku - a jemu podobní)naplnili svoji misi, že vše je předurčeno a vše je dáno a marno, jak říká Šalamoun a taky Karásek, potažmo tedy i já, že kdybych psal dřív, což jsem vlastně psal, jenomže opit a nedalo se to číst po vystřízlivění, tak bych musel psát tzv krásné verše (což je také mé popsání veršů) a to jednak neumím a možná proto mě ani tak neoslovují, že jsem si tedy musel prožít život (peklo) abych mohl psát existenciální věci. Nu nic, jestli nám zítra chlast a holčičky dovolí, tak o poesii poplkáme...
Ale znáš to - sláva... (dělám si prdel, Bohuno! Tedy jen s tou slávou)
OK, 14 hodin pondělí, proběhnem podničky na Letný a pak Hany Bany, casinko a pak sólo pro Jaromíra noční Prahou, no a pak už jen pláč, smutek, špatné svědomí a čekání na smrt!)
Zdařbůh, kudrnáči.
U příspěvku:KRÁSNÉ OBRAZY
j.f.julian (Stálý) - 6.2. > čtenář> a tobě Bohuno není za co děkovat - blábol!
U příspěvku:KRÁSNÉ OBRAZY
j.f.julian (Stálý) - 6.2. > František Vyrut> Čekal jsem, že mi to někdo vyčte!!
Myslím, že je to nedorozumění, já nepopisuji své verše jako KRÁSNÉ obrazy, ale obrazy duše, přírody a ty se mi jeví jako krásné.
Popravdě mě to hned napadlo, že si to někdo vysvětlí jako sebepýchu, a opravdu jsem to uvažoval změnit jen jako OBRAZY... nemám ani minutu se nad tím zamyslet, takže až se k tomu dostanu ještě to zvážím, díky, jsem rád za konstruktivní připomínku. j. Na druhou stranu, právě že mám čisté svědomí a všude avizuji, že já tzv. krásné verše nepíšu, ani mi je nebylo dáno psát, tak doufám, že si to čtenář takto nevysvětlí...
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter