Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 23.2.
Svatopluk
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:VYHLÁŠENÍ IGNORANTA 2018
j.f.julian (Stálý) - 22.2. > čtenář> důsledky, ty trotle nesu, ale rád, což tě asi sere, viď?!
U příspěvku:PANÍ MÁ!
j.f.julian (Stálý) - 22.2. > čtenář> GRATULUJEME ti k honitbě! Já na to mám lidi... ale víme, že není každému přáno! I vy bez talentu neskládejte zbraně!
U příspěvku:PANÍ MÁ!
j.f.julian (Stálý) - 21.2. > fuck nevim, fandi ti***
U příspěvku:PANÍ MÁ!
j.f.julian (Stálý) - 21.2. > Tondo, vole! proč ses vydělal pod báseň kterou nedáš, chápu, zrovna si to mrská kraus
U příspěvku:Něco o ženách z Totemu
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Přítelkyně! Mé drahé literární kamarádky i z jiných litwebů, vidím, že můj poutavý článeček se šíří a násobí mou slávu. Vy mi píšete jak divoké husičky, jste na mě zlé, používáte sprostá slova, zřejmě z feministického slovníčku, protože je neznám ani já, avšak, já vám připomenu začátek... TY CHYTRÉ POCHOPÍ, ŽE NEMLUVÍM O NICH! Přemýšlejte kachničky mé, tolik předražené, o této holé větičce! Copak vám tím chtěl ten Veliký básník asi říci... p.s. když mě chce urazit nějaká old potemnělá unavená nymfomanka, prosím o zapojení mozku a fantazie
U příspěvku:BLÁZNOVY VERŠE
j.f.julian (Stálý) - 16.2. > Antony Dex> Dîky,j.
U příspěvku:POSLEDNÍ INCE-POSLEDNÍ? VZKAZ
j.f.julian (Stálý) - 15.2. > no a aby tvůj vzkaz nezapadl... to je jak, kdyby sis tu Inku objednal u Soukupa, čoveče, přišla v pravý čas, mně teda nedala za uši, ale taky jsem si štrejchnul na vlně její-vaší popularity! Smočil jsem, jestli mi teda rozumíš... A neboj, je to tvoje holka, viděls ji první! LÍŽEŠ, CO? TEĎ SI LÍŽEŠ ZASLOUŽENOU SMETANU USPĚCHU...
U příspěvku:POSLEDNÍ INCE-POSLEDNÍ? VZKAZ
j.f.julian (Stálý) - 15.2. > Už to zas začíná!!! Já jim říkal, když jsem tě sem přived, že bude prča! Tys Jardu Štercla nezažil, ale s ním byl Silvestr zábavný, ne, jako dnes, navíc, nikdo se neuměl smát sám svým fórům jako on. Ještě Menšík... Tys zapomněl ale na jednu maličkost. Inka uvedla tebe, ale ty Inku. Je hloupá, že svoji náhlou popularitu neuměla dovedně využít, já bych z toho vytřískal aspoň Literu.
U příspěvku:Cesta vlakem
j.f.julian (Stálý) - 13.2. >
U příspěvku:Cesta vlakem
j.f.julian (Stálý) - 13.2. > přesedá-usedá
pozdržel-nezdržel
tak toto je gramatický rým-info pro neznalé. Já to nepíšu jako výtku, chci spíš upozornit na to, že básník by se měl snažit tomuto rýmu vyhnout. Abys mě chápal, někdy to moc nejde, někdy si autor trvá na slovech, jsou pro něj důležitá, ale tady to jde lehce změnit. Dovolím si jednoduchou radu-sloveso a podstatné jméno, či přídavné jméno, a jsi z toho venku. Může být že i 2 slovesa, či příd. jm. atd, ale pak odlišná... viz gr.rým... Já kůli tomu opravuji 400 básní, abych se též přiznal, nenašel se totiž odvážlivec, který by mi to pomohl odhalit...tady na Totemu ne... A protože báseň se mi líbí a toto jistě změníš, tak já jsem spokojen. Když jsem své výtvory přepsal, byly o hodně lepší, víc básnické, někdy jsem kůli tomu musel přepsat celé básně a změnila se i pointa... dnes jsem tomu rád, že jsem nebyl líný. Gr. rým není žádné zaříkadlo, on člověk nepoučený v tom necítí nic špatného, kolikrát jde dokonce s rytmem básně lépe, ale... promiň, jestli jsem tě nepotěšil, soudím dle sebe. Já bych děkoval Bohu za takovou radu, místo nadávek, které mi tam píšou, ahoj jfj
U příspěvku:RYCHLOKVAŠKY
j.f.julian (Stálý) - 12.2. > tys jim vzal gustíčko...
U příspěvku:Balada o nadýchaném hovnu
j.f.julian (Stálý) - 6.2. >
U příspěvku:TŘI DUŠE
j.f.julian (Stálý) - 4.2. > čtenář> bezva koment, je k věci, všichni mu rozumí, super, díky.
U příspěvku:prcačka
j.f.julian (Stálý) - 3.2. > tak pro pracačku nebo pro prcačku? Že by chyba v překladu do češtiny?
U příspěvku:ZMEŠKALÉ RÁNO
j.f.julian (Stálý) - 2.2. > teď mě ještě napadlo, že bychom si tu poesii na Totemu odpustili úplně, budem si to posílat jen mezi sebou ze stanu do stanu a tady na Totemu si budem s lidma jenom nadávat! Většinu těch trotlů stejně baví jen to! Ještě, že už umřu, budeš na ně chlapče sám... Stejně to byla prdel, viď? Vymlátili jsme už 2 litweby, byla to síla, takhle ve dvou! No jo, no, už je to pryč, myslím alespoň, co se týče poesie, že mám zdatného nástupce! Jo, a převzal jsem prozměnu tvůj nápad, že jim sděluji počet nahlédnutí. Je to i pro mne zajímavé, jak a co čtou naši věrní milenci klasické poesie... (vtip, samo že nadávek, vulgarit a nenávisti) Holt jsme chlapče o 2 století Zmeškali Ráno... Ještě tě naučím chlastat jak protrženej a budeš kompletní BOHÉM.
U příspěvku:ZMEŠKALÉ RÁNO
j.f.julian (Stálý) - 2.2. > z mobilu...
U příspěvku:ZMEŠKALÉ RÁNO
j.f.julian (Stálý) - 2.2. > cha cha, zasmál jsem se těm komentům, prý odstrašující... škoda mluvit, ti by spláchli do hajzlu všechny klasiky, pro takové je vrchol poezie, když Wimmer kurvil Ostravu, nebo co, už nevím, a Rytmus ap. Já jen nechápu, proč nás pořád čtou, když ví, co očekávat... a když už nám to jednou napíšou, proč to píšou znovu a znovu-to je dost ujetý, mně když se někdo nelíbí (Rytmus) tak už ho nikdy neposlouchám a hlavně mu nevypisuju na int, jak je blbej. Prostě je jakej je a to je ok, má své publikum, jemu by se zas nelíbilo třeba jak píšu já... je to o VELIKOSTI DUŠE, TOLERANCI, SEBESTŘEDNOSTI, O VKUSU KAŽDÉHO Z NÁS. a tady o poezii, kterou, jak je patrné z komentářů, už lidé skoro nepoznají a dávají přednost hnusu, který je jim bližší a kterému rozumí. Sorry kámo, že jsem si vzal na chvíli slovo, ty jsi totiž moc jemnocitnej!
U příspěvku:TŘI DUŠE
j.f.julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> Sodomitko, já tvé komenty poznám podle prvních dvou slov, takže je vážně neluštím, jen SNB, nic víc se nedočkáš! GRATULUJI!
U příspěvku:TŘI DUŠE
j.f.julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> Sodomitko, já tvé komenty poznám podle prvních dvou slov, takže je vážně neluštím, jen SNB, nic víc se nedočkáš! GRATULUJI!
U příspěvku:TŘI DUŠE
j.f.julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> díky, básnířko, a pokusím se zodpovědět tvůj dotaz. Je to bezpohlavní pazneht vystupující za obě pohlaví, někde je dodrbaná za stařenu, jindy za Pičuse, odborníka, který však nic nepíše a jak přiznává, že ani nečte. Je to nejspíš někdo, kdo původně byl ve své hlavě za spisovatele, avšak jeho čtenáři mu zřejmě ukázali zrcadlo a pověděli mu pravdu! Píše nám to, protože je tak hluboce uražen a zneuctěn, asi jako ti LEPŠOLIDÉ, kteří sice nebyli k prezidentovi pozváni, ale pak si stěžují, že by odešli na protest, nebo by pozvání odmítli. Tak tohle je stejnej idiot, který si nevěří, avšak chtěl by být středem pozornosti. Já myslím, že to nebude zoofil jako 1 zdejší pičus, protože on, ći ona, ku zvířátkům cit a lásku neprojeví, on-ona jí není schopna, necítí! Takže je to jen SODOMITA, a já jsem se rozhodl, že od teď mu tak budu říkat, aby bylo jasno všem, když je strachem tak podělanej a neschopnej se přihlásit, zároveň tedy UPRAVUJI článek VYHLÁŠENÍ BLBA ROKU. ... ale, tím se nedej znechutit. Už po něm prý jdou a pár přátel mu již slíbilo přelíbeznou odměnu. Na druhé straně, máš pravdu, že je úchylný. Každý úchyl sedí např. na dětském hřišti, v prasečinci ap., tomuhle stačí, když si přečte při prznění zvířátek jakoukoliv moji báseň!! Chlap čumí na Ekrtovi obrázky (Boj o první místo), a tenhle doslova visí na mých stránkách a ihned! jako první! pronese nějakou debilitu. Znovu opakuji, mně už to nevadí, bavím se, já to přijal jako krásná fotomodelka, která ví, že chlapi onanují nad jejím sexy tělem k nepříčetnosti. Jsem zvyklý! (viz báseň Delon) a že drandí na mých básních? To mi připadá jako sice extravagantní, ale největší vyznání pro poetu. Kolik takových měl Wolker nebo Hálek... Jenom, kdyby neděsila mé hosty Na Ořechovce... (viz můj koment u STYDÍM SE)
U příspěvku:TŘI DUŠE
j.f.julian (Stálý) - 31.1. > čtenář> a proč tu zvracíš, idiote, když neumíš číst? vymrskal ses, GRATULUJEME!! SNB
U příspěvku:STYDÍM SE
j.f.julian (Stálý) - 30.1. > čtenář> máš tu spoustu dotazů od tvých příznivců, chtělas pozornost, tak JIM ODPOVĚZ, pičmundo!!!!!!!!!!!!!
U příspěvku:Před zrcadlem
j.f.julian (Stálý) - 29.1. > Koukám, že "odborníci z řad mých kritiků" si nevšimli krásné poezie...
U příspěvku:Konečně
j.f.julian (Stálý) - 29.1. > Já se asi budu opakovat...
Ano, tebe beru jako básníka, jednoho ze tří o kom vím na Totemu, neznám všechny (málo píší-asi).
Mám jeden problém, ale skutečně je jen můj, není to výtka.
U tebe nemám výhradu proti volnému verši, protože to prostě umíš, avšak, některé obraty (zrovna ten, co píše Megaira) mi prostě moc připomínají Skácela. Už jsem ti to říkal-bez reakce!

Nu, jen poznámka, asi ho mám moc rád a načtenýho a znovu opakuji, že to není myšleno zle.
U příspěvku:STYDÍM SE
j.f.julian (Stálý) - 29.1. > již léta mi sedává Na Ořechovce, před mou funkcionalistickou vilkou, nějaká vodrbaná ženská. Je v roztrhaných šatech, jak z filmu od Vláčila, a když jdu okolo s mladými kůzlátky z noční Prahy, tak nastaví šátek a čeká až jí hodím korunku či dvě. Dívá se na mě vlhkým pohledem zhrzené ženy-alkoholičky na héru a občas se neudrží a mne si veřejně vulvu. Říkám jí-copa tu děláš stařenko, proč nejdeš do azyláku, trochu se umýt, vopláchnout ten hnus, vždyť ukrutně smrdíš! Kolikpak ti je, stařenko? Ona vždy něco blekotá a jakoby v extázi se mi snaží líbat ruce. Klečí... Dnes už vím, kdo to je! Ona tam totiž postávala již, když žil ještě táta. Také Národní umělec. Je to žena, která se zasekla někde v 9 letech - na koncertu Viktora Sodomy si prvně stříkla do bombardérů po bábě a vřískajíc se mu dala v šanc. On ji však s pohrdavým úšklebkem překročil-a to ženy neodpouští! Je to přesně ten typ, který stává před domky Gotta, Sagiho, či Matušky. Čeká ji jen svěrací kazajka a blázinec, inkontinence a posrávání na veřejnosti. Nepředstavujte si ovšem Divou Báru-krásnou pannu s trojkama a úžasnými koleny. Toto je BABA JAGA s křivými hnáty, vytlučenýma zubama tzv. oharky, smrdí až Na Hanspaulku. Ano, dnes jí hodím pětikačku! Vím, že miluje představu jak mně myje nohy, jak uklízí zvratky po mých uměleckých souputnících a oprašuje s pobožnou úctou mé literární ceny. Chápu, že je napůl negramotná a napůl dementní, že neopětovaná láska ji zatemnila mozeček velikosti holubího vejce, že se mstí a je mi stále v patách, hledá na int jakoukoliv zmínku o mně a je nešťastná, že se nedostane na mé liter. stránky, kam pouštím jen vybrané a soudné, kteří o poezii stojí a rozumí jí. Ale, ač nejsem krutý, co se týče mě, tuhletu STOLKERKU KLIDNĚ MŮŽE PŘEJET V3S. U mě má jen SNB a je příznačné, až osudové, že vyvrcholila pod básní Stydím se...
U příspěvku:STYDÍM SE
j.f.julian (Stálý) - 28.1. > čtenář> Díky. Na odtajnění je čas! Baví mě ty idioti, jak jsou mimo! Říct-odhalit jim, na co jim fantazie nestačí by je zničilo a umasturbovali by se k šílenství! Všechno má svůj čas a VŠECHNO JE JINAK, NAVÍC UŽ JSME NAZNAČILI DOST, JEŠTĚ BYCH TI TO NAPSAL DO VZKAZU, ale není kam! Nemůžu si vzít na svědomí toho ONANA, ŽE, ehmmm, jak by řekl Rychlonožka!
U příspěvku:STYDÍM SE
j.f.julian (Stálý) - 28.1. > zkouška> hele, já furt čekám na tvou radu k básni Zrcátko! Do té doby nic!
U příspěvku:STYDÍM SE
j.f.julian (Stálý) - 28.1. > analfagot> máš tam čárky navíc! ty svaly, viď... tobě nemusím aspoň vysvětlovat, že je to fór! Ty to stejně děláš pro hnidopichy naschvál, viď? Počkej hochu, rekord bude můj, protože Hloupost chudých duchem prostě přitahuje!!!!!!!!
U příspěvku:STYDÍM SE
j.f.julian (Stálý) - 28.1. > Díky, lidi, ale já se královsky bavím!Aspoň dáme rekord! Těch stejných jmenovatelů tu je vícero! -stále se opakuje jak kolovrátek -dement je zakomplexovaný, zamindrákovaný, je úplně fuk jestli má dole rakovinu nebo šneka -je to sodomita -neumí česky -je to nešťastnice, kterou ničí samota, ale může se divit, když je hloupější než kdysi Mystikus?? -to byl genius proti ní -snaží se rozpoutat nenávist, avšak ve své nenávisti zůstává sama a to jí stravuje -má omezenou slovní zásobu, tak na 9 let -nemá talent a fantazii -má argumenty dítěte -je vošklivá a krpatá -vůbec nemluví k věci nebo dokonce k dílu, ta se zadrhla někde u první facky, co inkasovala od otčíma, když zjistil, co to vyženil za hovado! A HLAVNĚ!! ANO-již vyhrála HOUPACÍHO KONĚ ZA ROK 2018! JE TO BLBka ROKU!! Já na ní kálím, jestli jí chce dát někdo přes držku, ok, aspoň bude sranda, budem tý PIZDĚ ŘÍKAT KRVAVÁ MARY. GRATULUJEME, HOVNE!!! Napiš telenovelu! První díl - žila jsem se závistí. Druhý-jsem plná žárlivosti a zášti. Třetí-ZABTE MĚ-ULEVÍ SE MI!
U příspěvku:STYDÍM SE
j.f.julian (Stálý) - 28.1. > teď sis naskočila ani netušíš...
U příspěvku:STYDÍM SE
j.f.julian (Stálý) - 28.1. > SNB
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter